تغییر دکوراسیون آشپزخانه اجاره ای، 5 ایده کم هزینه!

آشپزخانه: تغییر دکوراسیون همیشه باعث سرازیر شدن انرزی مثبت در گوشه و کنار فضای زندگی ما می شود، تغییرات هرچند جزیی و یا کلی می تواند فضای شما را از حالت رکود خارج کند. شاید شما هم جز آن دسته از افراد مستاجر هستید و به راحتی نمی توانید اقدام به تغییرات کلی در فضای داخلی تان کنید و تنها به تغییرات جزیی و شخصی بسنده می کنید. با این حال بازهم فضاهایی هستند که به لحاظ ماهیتشان به نظر می رسد که امکان تغییرات حتی جزئی نیز روی آن ها محیا نیست مانند آشپزخانه ها! تغییر دکوراسیون آشپزخانه ها برای مالکان معمولا پر هزینه و دردسر ساز خواهد بود و غالبا برای مستاجر ها غیر ممکن است.
غییر دکوراسیون آشپزخانه:کابینت
کابینت ها بزرگترین و مهمترین عامل در دکوراسیون آشپزخانه ها تلقی می شود و تغییر آن سبب تغییر اساسی در ظاهر کوراسیون شما می شود . قطعا برای شمایی که مستاجر هستید تغییر کابینت ها مقدور نمی باشد اما به سادگی می توانید با توجه به جنس کابینتتان با هماهنگی با مالک آن را رنگ بزنید، رنگ کردن کابینت های چوبی یکی از بهترین ایده ها برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه کم هزینه است این رنگ می تواند کمی روشن تر و یا تیره تر از رنگ اصلی کابینت ها باشد مطمئن باشید همین تغییر نامحسوس هم می تواند تغییر زیادی در آشپزخانه شما ایجاد نماید.
حتی می توانید از استیکرها و برجسب های خاص برای تغییر ظاهر کابینت ها استفاده کنید و ظاهر متفاوتی به فضای آشپزخانه خود ببخشید، اما توجه داشته باشید برای نصب آن ها حتما از یک متخصص کمک بگیرید تا ظاهر یک دستی داشته باشد.
اگر امکان تغییر رنگ و ظاهر کابینت ها مقدور نبود به سادگی می توانید با تغییر دیوار بین کابینت خود ظاهر آشپزخانه ی خود را زیر رو کنید! تغییرات کوچک در دکوراسیون هر فضایی می تواند جلوه ی منحصر به فردی به فضای کلی آشپزخانه شما ببخشد کافی است کمی موشکافانه تر به تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود فکر کنیم .
تغییر دکوراسیون آشپزخانه: اپن
اگر شما در طراحی دکوراسیون داخلی منزل اجاره ای خود دچار محدودیت هستید و اجازه ی دخل و تصرف در ظاهر آشپزخانه ی خود را ندارید، صندلی اپن تان راتغییر دهید! ساده ترین گزینه برای تغییر دکوراسیون چشمگیر در فضای آشپزخانه تغییر صندلی اپن است این تغییر می تواند به صورت کلی باشد و یا حتی کاملا جزیی صورت گیرد به طور مثال روکش صندلی اپن خود را تغییر دهید و ظاهر دکوراسیونتان را متمایز کنید. اضافه کردن یک جزیره کوچک و قابل جا به جایی نیز می تواند تغییر دکوراسیون اساسی در آشپزخانه شما ایجاد کند، این جزیره را می توانید به سادگی بسازید و بعد ها در فضاهای دیگر نیز از آن استفاده کنید، کافی است ابعاد فضایی خود را در نظر بگیرید و در صورت تناسب سفارش ساخت یک جزیره منحصر به فرد را بدهید و از داشتنش لذت ببرید.
تغییر دکوراسیون آشپزخانه: پرده
برای آشپزخانه هایی پنجره دار بهترین گزینه تغییرات مانور روی پنجره هاست، تعویض پرده ها می تواند تا حد زیادی دکوراسیون آشپزخانه شما را تغییر دهد کافی است رنگ و طرح پارچه و یا حتی نوع پرده ی آشپزخانه تان را تغییر دهید و تغییر دکوراسیون آشپزخانه کم هزینه داشته باشید.
تغییر دکوراسیون آشپزخانه: شلف و دکوری ها
شلف ها و فضای دکوری های آشپزخانه تان را تغییر دهید این راه حل می تواند یک تغییر دکوراسیون جزیی برای فضای آشپزخانه شما محسوب شود، با کمک جزییات به سادگی می توانید به یک تغییر دکوراسیون کلی دست پیدا کنید.با اضافه کردن تزیینات دکوری خاص به شلف های خود شروع کنید و به یک تغییر دکوراسیون آشپزخانه کم هزینه دست پیدا کنید.
تغییر دکوراسیون آشپزخانه: گل و گیاه
اگر حضور گل و گیاه در فضای آشپزخانه تان را فراموش کرده اید، پس دست به کار شوید و برای کم هزینه ترین تغییر دکوراسیون  آشپزخانه تان چند گلدان بخرید! واقعا به همین سادگی می توانید زیبایی خاصی به فضای آشپزخانه تان ببخشید، توجه داشته باشید که گلدان ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهر آشپزخانه شما خواهد داشت پس با کمک آن ها سرزندگی را به فضای آشپزخانه خود باز گردانید.