کاربرد آینه و کنسول در دکوراسیون داخلی منزل

 آینه و کنسول سلطنتی

در چیدمان‌های اشرافی و لوکس و در کنار مبلمان‌های سلطنتی از کنسول‌های سلطنتی استفاده می‌شود که به همراه آینه، زیبایی خاص و خیره‌کننده‌ای را به فضای خانه می‌بخشند. طرح‌های این مدل‌ها بسیار شکیل و منحصر به فرد هستند و بیشتر به رنگ طلایی ساخته می‌شوند و هر کسی بنا به سلیقه‌‌‌‌‌‌‌‌ و کاربردی که در نظر دارد، کنسول ثابت یا میزی انتخاب می‌کند.
 
آینه و کنسول اسپرت
در دکوراسیون‌های مدرن و امروزی آینه و کنسول‌ اسپرت یک کالای دکوری همه پسند و پر طرفدار محسوب می‌شود. در حال حاضر که بسیاری از افراد در فضای خانه‌هایشان، هم به دنبال سادگی و آرامش می‌گردند و هم در پی وسایل تزئینی‌‌ای هستند که جای زیادی اشغال نکند، انواع مدل‌های اسپرت بهترین گزینه برای انتخاب است. از طرفی آینه‌ها و کنسول‌های اسپرت طوری طراحی و رنگ می‌شوند که در کنار هر رنگی در خانه به خصوص رنگ‌های شاد به راحتی قابل استفاده هستند.
 
آینه و کنسول چوبی
آینه و کنسول‌های چوبی به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول را بیشتر برای اتاق مطالعه یا محیط کار در نظر می‌گیرند، کنسول‌های این دسته به شکلی طراحی شده‌اند که بهترین انتخاب برای محیط مطالعه و یا دکور شرکت‌ها و مغازه‌ها به حساب می‌آیند اما کنسول‌های دسته‌ی دوم، مدل‌های چوبی مدرن هستند که می‌توانند برای اتاق خواب و یا جایگذاری آینه و شمعدان به کار بروند. به جز این دو دسته، آینه و کنسول‌های چوبی لوکسی نیز وجود دارند که برای دکوراسیون خانه طراحی شده‌اند و طرفداران خاص خودشان را دارند.
 
کلام آخر
آینه و کنسول هر کدام از گذشته تا به امروز از زیباترین لوازم دکوری و حتی کاربردی برای ما بوده‌اند و امروزه در مدل‌های متنوع از سلطنتی تا مدرن طراحی می‌شوند و در کنار هم ایده‌ی بسیار زیبایی برای دکوراسیون خانه‌ها و حتی محل کار به حساب می‌آیند.
 
منبع: