کاربرد آینه و کنسول در دکوراسیون داخلی منزل

 آينه و کنسول سلطنتي

در چيدمان‌هاي اشرافي و لوکس و در کنار مبلمان‌هاي سلطنتي از کنسول‌هاي سلطنتي استفاده مي‌شود که به همراه آينه، زيبايي خاص و خيره‌کننده‌اي را به فضاي خانه مي‌بخشند. طرح‌هاي اين مدل‌ها بسيار شکيل و منحصر به فرد هستند و بيشتر به رنگ طلايي ساخته مي‌شوند و هر کسي بنا به سليقه‌‌‌‌‌‌‌‌ و کاربردي که در نظر دارد، کنسول ثابت يا ميزي انتخاب مي‌کند.
 
آينه و کنسول اسپرت
در دکوراسيون‌هاي مدرن و امروزي آينه و کنسول‌ اسپرت يک کالاي دکوري همه پسند و پر طرفدار محسوب مي‌شود. در حال حاضر که بسياري از افراد در فضاي خانه‌هايشان، هم به دنبال سادگي و آرامش مي‌گردند و هم در پي وسايل تزئيني‌‌اي هستند که جاي زيادي اشغال نکند، انواع مدل‌هاي اسپرت بهترين گزينه براي انتخاب است. از طرفي آينه‌ها و کنسول‌هاي اسپرت طوري طراحي و رنگ مي‌شوند که در کنار هر رنگي در خانه به خصوص رنگ‌هاي شاد به راحتي قابل استفاده هستند.
 
آينه و کنسول چوبي
آينه و کنسول‌هاي چوبي به دو دسته تقسيم مي‌شوند. دسته‌ي اول را بيشتر براي اتاق مطالعه يا محيط کار در نظر مي‌گيرند، کنسول‌هاي اين دسته به شکلي طراحي شده‌اند که بهترين انتخاب براي محيط مطالعه و يا دکور شرکت‌ها و مغازه‌ها به حساب مي‌آيند اما کنسول‌هاي دسته‌ي دوم، مدل‌هاي چوبي مدرن هستند که مي‌توانند براي اتاق خواب و يا جايگذاري آينه و شمعدان به کار بروند. به جز اين دو دسته، آينه و کنسول‌هاي چوبي لوکسي نيز وجود دارند که براي دکوراسيون خانه طراحي شده‌اند و طرفداران خاص خودشان را دارند.
 
کلام آخر
آينه و کنسول هر کدام از گذشته تا به امروز از زيباترين لوازم دکوري و حتي کاربردي براي ما بوده‌اند و امروزه در مدل‌هاي متنوع از سلطنتي تا مدرن طراحي مي‌شوند و در کنار هم ايده‌ي بسيار زيبايي براي دکوراسيون خانه‌ها و حتي محل کار به حساب مي‌آيند.