رنگ سیاه در دکوراسیون منزل، ۱۰ ترکیب رنگ جادویی با سیاه

رنگ سياه: شايد انتخاب رنگ سياه براي دکوراسيون منزل کمي ناهنجار و خارج از عرف به نظر برسد. اگر شما هم فکر مي کنيد رنگ سياه به عنوان يک رنگ ياغي و سرکش و بد ترکيب در ميان چرخه ي رنگ به شمار مي آيد و فضاي شما را دل مرده و سرد مي کند بهتر است.
ترکيب رنگ سياه با خاکستري تيره
ترکيب رنگ سياه با خاکستري تيره در واقع در فضاي شما ايجاد يک توناليته ي رنگي غني مي کند و بهترين اه حل براي از بين بردن تيرگي ايجاد شده به سبب رنگ سياه مي باشد، حضور رنگ هايي مانند سفيد و سبز در چنين فضايي نه تنها تضاد در فضا به وجود مي آورد بلکه فضاي شما را سرزنده تر و پويا تر مي کند.
ترکيب رنگ سياه با چوب طبيعي
تصوير چوب را بدون حضور رنگ سياه تصور کنيد! چيزي جز فضايي بي روح، رنگ پريده و دلسرد کننده خواهيد ديد؟ مسلما نه... اضافه شدن رنگ سياه به اين فضا به سادگي توانسته، گرما و روح و سرزندگي را در آن ايجاد کند وآن را تبديل به آشپزخانه اي مدرن و منحصر به فرد کند، بازهم مي توانيد ردپاي رنگ سبز را در اين  ترکيب فوق العاده ببينيد که به زيبايي در فضا طنازي مي کند.
ترکيب رنگ سياه با فلزات درخشان
وقتي در فضايي با ديوارهاي سياه رنگ قرار مي گيريد ناخودآگاه نور موجود در فضاي شما کمتر از آنچه که هست به نظر مي رسد، بنابراين نياز داريد با استفاده از اکسسوري هاي براق و درخشان مثل فلزات در اين فضا روشنايي مجازي ايجاد کنيد. علاوه بر آن، اين انتخاب به شما کمک مي کند تا دکوراسيون لوکس تر و چشمگيرتري داشته باشيد.
ترکيب رنگ سياه با قرمز
رنگ قرمز و سياه از گذشته هاي دور به عنوان دوستان هميشگي در طراحي ها به شمار مي آمدند، اما بايد بدانيد کدام قرمز در ترکيب با رنگ سياه ظاهر دکوراسيون شما را دلربا تر مي کند؟! قرمز گوجه اي يا اناري يا حتي ياقوتي... بايد بگوييم که قرمز هاي تند و براق در ترکيب با رنگ سياه نه تنها جذاب نخواهند بود بلکه ظاهر دکوراسيون شما را به سخره مي گيرند، بهترين قرمز براي ترکيب با در رنگ سياه در دکوراسيون قرمز کدر مي باشد.
ترکيب رنگ سياه و سفيد
ترکيب رنگ سياه و سفيد بهترين ترکيب براي سبک کلاسيک مي باشد،اين ترکيب به دليل خنثي بودن مي توانند با تمام رنگ هاي موجود در در چرخه ي رنگ که باب سليقه ي شماست هماهنگ شوند و ظاهر ايده آلي را براي دکوراسيون شما ايجاد نمايد.
ترکيب رنگ سياه با آبي فيروزه اي
حضور يک وسيله فيزوزه اي رنگ تمام توجه ها را در اين فضا معطوف خود ميکند و اصالت خاصي را در عين مدرن بودن به اين دکوراسيون مي بخشد. پس در انتخاب تک رنگ ها با رنگ سياه، آبي فيروزه اي را فراموش نکنيد.
ترکيب رنگ سياه با سبز
به جرات مي توانم بگوييم اين ترکيب رنگ همان رنگي است که عاشقانه دوستش دارم! براي انتخاب رنگ سبز لازم نيست خودتان را زياد به دردسر بياندازيد کافي است به طبيعت رجوع کنيد و از رنگ سبز طبيعت براي ترکيب رنگي بي نظير دکوراسيون خود استفاده نماييد.
ترکيب بافت هاي متفاوت از رنگ سياه
بافت ها در هر ترکيب رنگ و فضايي معجزه مي کنند! وقتي فضاي شما تمام سياه است براي جلوگيري از اغتشاش بصري بهتر است از بافت هاي مختلف درست مانند تصوير استفاده کنيد، کافي است بافت هاي متضاد مثل چرم و آجر، را براي بخش ها و لوازم مختلف خود در نظر بگيريد و ظاهر خاصي به دکوراسيونتان ببخشيد.
ترکيب رنگ سياه و زرد
رنگ زرد يکي از رنگ هاي جسورانه و منحصر به فردي است که در ترکيب با رنگ سياه انرژي و پويايي را به دکوراسيون تزريق ميکند. پس اگر مي خواهيد رنگ سياه را براي فضاهايي مانند اتاق کار، آشپزخانه و يا فضاهايي که نياز به تحرک دارند استفاده کنيد بهتر است رنگ زرد را فراموش نکنيد.
ترکيب رنگ سياه با لوازم براق
همان طور که گفته شد رنگ سياه در فضا نور را جذب مي کند و فضاي داخلي تان را کم نور تر از آنچه که هست نشان مي دهد براي جلوگيري از اين امر بهترين راه حل استفاده از آينه، ششيه ، لوازم براق در فضاست تا بتواند نور موجود در فضا دو چندان کند و معماري داخلي  شما را درخشان تر از قبل نمايد.

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم