اجرای آینه دکوراتیو در طراحی دکوراسیون منزل

 مهم ترين مزيت استفاده از آينه هاي دکوراتيو، طراحي دکوراسيون داخلي آپارتمان هاي کوچک، ايجاد فضايي بزرگ و دلباز است. با کم ترين هزينه و با بهره گيري از انواع آينه تزييني در منزل مي توان ايده اي خلاقانه و متفاوت را ايجاد کرد. مهم ترين ويژگي آينه هاي دکوراتيو ايجاد فضايي آرامش بخش براي بهبود حالت رواني افراد است. آينه هاي دکوراتيو تاثيرات مثبتي در دکوراسيون داخلي دارند که از مهم ترين آن ها مي توان به انعکاس نور طبيعي و مصنوعي براي روشن تر شدن فضاي داخلي و عمق بخشيدن به فضا اشاره کرد. آينه هاي دکوراتيو، يک ايده جذاب، جالب و مقرون به صرفه براي آرايش و تزيين منازل هستند. آينه دکوراتيو با دو جنس شيشه اي و پلکسي گلاس ارائه مي شوند. مدل شيشه اي نسبت به مدل پلکسي گلاس انعکاس منظم تري دارد ولي شکننده تر و سنگين تر است. در مقابل، جنس پلکسي گلاس سبک تر است و شکنندگي کمتري دارد و با توجه به قابليت برشکاري کم هزينه تر (نسبت به شيشه) مي توان تنوع بسيار زيادي در طرح هاي آن ايجاد کرد. آينه هاي دکوراتيو داراي دو رنگ طلايي و نقره اي هستند. 

 
کاربرد آينه دکوراتيو در طراحي دکوراسيون منزل
در اتاق خواب  کودکان مي توان با استفاده از آينه هاي دکوراتيو داراي طرح فانتزي، فضايي زيبا و لطيف را فراهم کرد . نصب آينه دکوراتيو در بالا و دو طف تخت خواب نيز مي تواند محيطي بسيار دلنشين و متفاوت را بوجود آورد. از آينه هاي دکوراتيو در روي کابينت آشپزخانه ها نيز استفاده مي شود. اين کار تصويري متفاوت از آشپزخانه را به نمايش مي گذارد. در اين صورت مي توان از هزينه هاي هنگفت تعويض کابينت بي نياز شد و با هزينه اي بسيار کمتر در طرح آشپزخانه تنوع ايجاد کرد. از ديگر قسمت هايي که مي توان از آينه هاي دکوراتيو بهره برد مي توان به ديوار اطراف تلويزيون اشاره کرد. با نصب آينه هاي دکوراتيو مي توان سادگي محيط را از بين برد و زيبايي آن را دو چندان کرد. سالن پذيرايي از ديگر بخش هاي منزل است که هميشه چيدمان اين بخش با وسواس خاصي انجام مي شود. آينه هاي دکوراتيو محيطي شاد، مدرن و درخشنده و جذاب را فراهم مي کنند. همچنين استفاده از آينه پلکسي گلاس با زمينه چوب قهوه اي رنگ بر روي سطح ديوار، به صورت نواري نيز مي تواند ايده بسيار جالبي در تزيين منزل باشد. استفاده از آينه هاي دکوراتيو در سقف مي تواند علاوه بر زيباتر کردن منزل، ارتفاع محيط را بيشتر نشان دهد. اين ايده بيشتر براي فضاهايي با سقف کوتاه مناسب است.
 
مرکز فروش آينه دکوراتيو در تهران
استفاده از آينه هاي دکوراتيو در قسمت هايي از پذيرايي، اتاق خواب و سرويس بهداشتي؛ يکي از جديدترين وسايل زينتي است که در معماري مدرن براي طراحي دکوراسيون داخلي منازل مسکوني لوکس به کار مي رود. آينه هاي دکوراتيو زيبا در طرح هاي مدرن و سنتي قابل استفاده در مکان هاي مختلف هستند و زيبايي و حس مطلوبي به محيط مي بخشند. انواع آينه هاي دکوراتيو در طرح هاي متنوع و جذاب را از اردلان گلس سفارش دهيد.
 
آينه دکوراتيو از کجا بخرم؟
صنايع شيشه و آينه اردلان با بيش از چهل سال سابقه در زمينه شيشه و آينه، انواع آينه هاي دکوراتيو و تزئيني را در طرح ها و رنگ هاي مختلف به شما مشتريان عزيز ارائه مي دهد. براي سفارش و خريد آينه دکوراتيو با اردلان گلس تماس بگيريد.