کمد لباس‌هایتان را دوست‌داشتنی کنید

حتما براي شما هم کنار گذاشتن لباس‌هاي قديمي‌تان سخت است و جايي امن تر از کمدتان براي آنها سراغ نداريد، اما با اين همه خريدهاي جورواجور آيا هنوز وقت آن نرسيده که سر و ساماني به محتويات داخل کمدتان بدهيد؟ حذف کردن برخي از پوشيدني‌هاي قديمي يا بلااستفاده، ترکيب و انتخاب لباس‌هاي شما را براساس سليقه‌اي که داريد ساده‌تر خواهد کرد، اما يک کمد لباس دوست‌داشتني چه فاکتورهايي دارد؟

مهم‌ترين راز داشتن اين کمد، بيرون آوردن لباس‌هايي است که ديگر هيچ نيازي به آنها نداريد يا ديگر سنخيتي از لحاظ رنگ و جنس با ديگر لباس‌هاي شما ندارد. (البته تاکيد مي‌کنيم که بهتر است اين لباس‌ها را به افرادي که به آن نياز دارند ببخشيد). با اين کار با حذف گزينه‌هاي نامناسب پوشش، به خوشپوشي خود کمک ويژه‌اي کرده‌ايد. ‌پس اين کار را هر چند ماه يک بار با مرتب کردن لباس‌هاي کمدتان انجام دهيد چرا نگهداشتن طولاني مدت لباس‌هاي از مد افتاده کار هوشمندانه‌اي نخواهد بود. از طرفي با اين کار ديگر لازم نيست هر روز صبح کمدتان را براي پيدا کردن لباسي مناسب بيرون بريزيد.

از لباس‌هايي که قرار است در کمد شما جا خوش کنند ست‌هاي زيبا ترتيب دهيد تا در کنار هم در يک چوب رخت قرار گيرند يا لباس‌هايي که هماهنگي زيادي براي ترکيب شدن با هم دارند را با فاصله کم از هم بچينيد. با اين کار براحتي به چيزي که قرار است بپوشيد دسترسي داريد و ست‌هاي پوشيدني چشمنوازي را به سرعت به تن خواهيد کرد.

کيفيت را فداي کميت نکنيد و تا مي‌توانيد براي خريد سراغ جنس‌هاي خوب برويد. با اين کار شايد تعداد لباس‌هاي کمدتان کمتر شود، اما در عوض شما بهترين ها را خواهيد داشت. از سويي ديگر به سايز، طرح، رنگ و از همه مهم‌تر راحتي لباس‌هايي که مي‌خريد اهميت بيشتري بدهيد. چون در غير اين صورت هيچ گاه آن لباس را بر تن نخواهيد کرد و با يک اشتباه کوچک يک لباس سال‌ها در کمدتان خاک خواهد خورد.

بهتر است به يک سبک پوشش خاص (اسپرت، کلاسيک و...) متعهد بمانيد. چراکه اين انتخاب باعث مي‌شود تا مدت طولاني‌تري با بودجه مناسب خريد کنيد و از لباس‌هايتان نگهداري کنيد. به علاوه اين که با اضافه کردن چند اکسسوري ساده مانند دستمال جيب، روسري و ساعت مي‌توانيد با همان لباس‌ها هميشه به روز ظاهر شويد. طراحي دکوراسيون داخلي

با طبقه‌بندي جاي کيف، کفش، لباس‌ها (کت، شلوار، مانتو، روسري، پالتو و کلاه) به کمدتان ظاهري زيبا و مرتب ببخشيد و جايي هم براي اکسسوري‌ها (زيورآلات، عينک، دستمال گردن و جيب) باز کنيد و با قرار دادن آنها در کنار لباس‌هايتان به تکميل کمد دوست‌داشتني خود کمک کنيد.
جام‌جم
www.dabi.ir/nt 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات دکوراسیون