دکوراسیون منزل به سبک پاییزی

معماري هميشه و همه جا تحت تاثير فرهنگ، آداب و رسوم، روحيات و همسو با طبيعت و محيط زندگي بشر بوده است. به طوري که در نقاط مختلف دنيا مي توان شاهد سبک هاي مختلف خانه سازي ، طراحي نما و طراحي دکوراسيون داخلي منزل  بود. در ايران نيز معماري بر اساس اصول فرهنگي و محيط طبيعي و با در نظر گرفتن تنوع آب و هوايي و فصول مختلف پايه گذاري شد.
ايرانيان باستان همواره ارتباط نزديکي با طبيعت و محيط پيرامون خود داشتند و تغييرات فصول و طبيعت در محيط و سبک زندگي آنان کاملا قابل مشاهده بود. به شکلي که تغيير هر فصل، سبک زندگي ايرانيان، نوع خوراک، پوشاک و حتي نحوه چيدمان منزل را تحت تاثير قرار مي داد.
امروزه نحوه زندگي پيشينيان مي تواند الهام بخش معماران و طراحان ما در زمينه هاي دکوراسيون داخلي و دکوراسيون منزل باشد به طوري که مي توان با به کارگيري عناصر متنوع موجود در سبک زندگي قديميان، سبک جديدي از طراحي دکوراسيون منزل را بنا کرد که در انطباق و همسويي کامل با طبيعت و فصلي باشد که در آن قرار داريم.
حال که از گرما و رخوت تابستاني فاصله گرفتيم و به روزهاي خنک پاييزي نزديک شديم چه خوب است که گرما و صميميت را به خانه هاي خود بياوريم و محيط خانه را به محيطي گرم و دوست داشتني تبديل کنيم تا پذيراي همه اعضاي خانواده بعد از چند ساعت کار و تلاش در محيط سرد بيرون باشد.
آنچه در طراحي دکوراسيون منزل به سبک پاييزي بيش از همه اهميت دارد استفاده از رنگ ها در طراحي است. رنگ هايي که در اين فصل بايد در طراحي دکوراسيون داخلي مورد توجه واستفاده قرار گيرد، رنگ هاي گرم مثل زرد، نارنجي، قرمز و قهوه اي است که وام گرفته از طبيعت پاييز است. استفاده از اين رنگ ها در کنار رنگ هاي ملايمي مثل رنگ شيري در نماي داخلي منزل مي تواند محيطي امن و آرام را به شما هديه کند.
به کارگيري رنگ ها بايد به گونه اي باشد که ترکيب مناسبي از رنگ هاي گرم، سرد و خنثي را در کنار هم ايجاد کند چراکه هدف از استفاده چنين رنگهايي در دکوراسيون داخلي پاييزي ايجاد محيطي است که در کنار سرماي بيرون، گرما و صميميت و نزديکي را در محيط درون منزل فراهم کند و سرماي پاييزي را در کنار اعضاي خانواده لذت بخش تر گرداند.

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات دکوراسیون