چگونه به سادگی سیم های مزاحم را پنهان کنید

امروز در ادامه بحث طراحي دکوراسيون داخلي با پنهان کردن سيم ها شروع ميکنيم . اگر  يك ميز باز داريد، احتمالا از ديدن سيم‌هاي زشت و آويزان  از آن بيزاريد. ايجاد يك ديوارپوش پنلي راه‌حلي فوق‌العاده براي پنهان‌كردن سيم‌ها و داشتن فضايي كاملا مناسب بدون تاثير منفي بر ديوارها است. بيش‌تر مردم در فضاهاي سازمان‌دهي شده و بانظم اثرگذارترند، اگر اين مسئله براي شما هم مهم است اين راه‌حل تاثير خوبي در فعاليت‌هايتان در اتاق كارتان مي گذارد. سازمان داشتن و منظم بودن اتاق تاثير زيادي در انجام کارها مي گذارد و بازده كاري را بالا مي برد. اضافه‌كردن پنل اين امكان را مي دهد كه علاوه‌بر داشتن يك فضاي خوب براي كار، بتوانيد از همه وسايل الكترونيكي موجود در اتاق به راحتي استفاده كنيد. براي اين‌كار از ابزاري ساده و بي خطر استفاده شده و سه پنل براي ميز ايجاد شده، دوتاي آن‌ها براي ايجاد زيبايي در فضا و يكي از آن‌ها براي مخفي كردن سيم‌ها. خوبي اين سيستم اين است كه بسيار انعطاف‌پذير است و مي توان براساس نياز آن را تغيير داد.
در هر طرف پنل‌هايي با عرض ?? سانتي متر قرار دارد، زيرا اين كار ساده‌تر است و مي توانيد هر دو قطعه ?? سانتي متري را از يك ورق لوان (يا نئوپان) دربياوريم. پنل سوم در وسط قرار گرفته و عرض آن با عرض پنجره و ارتفاعش با ارتفاع ميز يكسان است. همه پنل‌ها ?? سانتي متر با پنجره فاصله دارند.
وسايل مورد نياز
لوان با قطر ? ميلي متر، ?.? يا ? ورق. آ‌ن‌ها را به اندازه دل‌خواه برش دهيد. مي توانيد از دو قطعه به ابعاد ? متر در ?? سانتي متر و يك قطعه به ابعاد ? متر در ?? سانتي متر استفاده کنيد.
•    چهارچوب.  از ? قطعه چهارچوب ?? سانتي متري به قطر ?.? سانتي متر به عنوان چهلرچوب استفاده کنيد.
•    رنگ. ، براي پس‌زمينه از سفيد استاندارد و براي قسمت‌هاي استنسيل از رنگ طوسي استفاده كنيد.
•    استنسيل.اگر به استنسيل علاقه نداريد مي توانيد از كاغذ كادو، كاغذ برچسب‌دار، و كاغذ نقش‌دار استفاده كنيد.
•    چسب چوب
ابزار. قلمو يا رول رنگ- فارسيبر و اره دستي يا اره فارسيبر-گيره
?. لوان بريده‌شده را به دل‌خواه خود رنگ كنيد. مي توانيد تا انتها رنگ كنيد يا قسمتي از آن را كه چهارچوب‌ها روي آن قرار مي گيرند را بي رنگ بگذاريد.
?. از اره دستي يا اره فارسي بر استفاده كنيد و چهارچوب‌ها را با زاويه ?? درجه ببريد و مطمئن شويد كه چهارچوب‌ها به‌خوبي در كنار هم چفت مي شوند.
 
?. چهارچوب‌ها را با همان رنگ لوان رنگ كنيد.
?. پيش از اضافه‌كردن چهارچوب‌ها، استنسيل را روي سطح بياوريد. استنسيل را در مركز قرار دهيد و سپس با توجه به قرارگيري آن ديگر الگوها را به سطح اضافه كنيد..
نكته: هنگام اضافه‌كردن استنسيل يك حوله كاغذي در كنار خود قرار دهيد تا رنگ اضافي را از روي قلمو يا رول رنگ جدا كنيد.

?. وقتي الگوها بر روي سطح به طور كامل اضافه شد با استفاده از چسب چوب چهارچوب‌هاي رنگ‌شده را در حاشيه‌ها قرار دهيد. از منگنه بادي استفاده كنيد تا چهارچوب‌ها از پشت محكم شوند.
نكته: هنگام خشك‌شدن چسب چوب به چهارچوب‌ها گيره بزنيد. يك تكه كاغذ بين چهارچوب و گيره قرار دهيد تا از فرورفتگي چهارچوب جلوگيري شود.
?. بر روي پشتيبان‌هاي پشتِ پنل كار كنيد. اين قسمت بين ديوار و پنل فاصله ايجاد كرده و فضاي كافي براي سيم‌ها و سه‌راهي ها فراهم مي كند. آن‌ها هم‌چنين محل اتصال پنل با ديوار هستند.

يك تكه ?? سانتي متري از يك نوار خزدار ?.? در ? سانتي متري ببريد و آن را روي قطعه L شكل بچسبانيد. وقتي چسب اين قطعه‌ها خشك شد آن‌ها را به پشت پنل‌ها طوري بچسبانيد كه از نيم‌رخ مشخص نباشند.
?. هر پنل را وزن كنيد تا متوجه شويد كه چه تعداد نوار براي آويزان‌كردن تابلو نياز است. هم‌چنين وزن سه‌راهي ها را هم محاسبه كنيد.

?. به‌دقت از دستورالعمل‌ها موجود در بسته پيروي كنيد.
?. پس از اين‌كه نوارها در جايشان قرار گرفتند، پنل را بلند كنيد و به ديوار بچسبانيد.
نكته: در اتصال پنل به ديوار دقت كنيد و سعي كنيد آن را صاف بچسبانيد. نوارها قابل‌تغيير هستند، به همين دليل هر گاه مشكلي پيش آمد مي توانيد آن‌ها را جدا كرده و از اول بچسبانيد.
?. سيم‌ها را بين پنل‌ها قرار دهيد و سه‌راهي را ثابت كنيد و سيم‌ها را به پريزها وصل كنيد
سيم‌ها به‌راحتي به پشت پنل‌ها مي روند و در پريزها قرار مي گيرند و جلوه‌اي تميز و زيبا به اتاق كار شما مي دهند. از اين پنل‌ها در تلويزيون‌هاي ديواري نيز مي توان استفاده كرد.

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم