بهترین رنگ‌ها برای دکوراسیون منزل

در اين بخش از طراحي دکوراسيون براي شما دکوراسيون منزل ، اتاق نشيمن ، آشپزخانه ، حمام و سرويس بهداشتي رو با رنگ هاي مختلف براي شما آماده کرديم که با در نظر گرفتن رنگ اين بخش ها بهترين رنگ رو براي دکوراسيون منزل خود انتخاب نمايد ، با سايت دکوراسيوني در اين مطلب همراه باشيد. کاغذ ديواري

روش‌هاي زيادي براي استفاده از رنگ‌ها در يک فضا وجود دارد که با استفاده از آن‌ها مي‌توانيد به فضا روح و جان دهيد. آشنايي با تاثير رنگ‌ها و استفاده از آن‌ در جاي مناسب يکي از اصلي‌ترين نکات در دکوراسيون داخلي است. رنگ‌ها به دو دسته گرم و سرد تقسيم مي‌شوند.
رنگ‌هاي گرم و سرد:
رنگ‌هاي قرمز، زرد و نارنجي در چرخه رنگ‌هاي گرم هستند و با افزايش آدرنالين موجب بالا رفتن فشار خون، افزايش تنفس و در ‌‌نهايت افزايش درجه حرارت و احساس گرما مي‌شوند.
رنگ‌هاي سبز و آبي در چرخه رنگ سردند، ضربان قلب را کم کرده، ماهيچه‌ها را ريلکس و دماي بدن را پايين مي‌آورند و حس سرما مي‌دهند.
قرمز: استفاده از رنگ قرمز در دکوراسيون خانه يک محيط خاص، زيبا، گرم و جذاب ايجاد مي‌کند. مي‌توانيد با استفاده از تزئينات مختلف از طيف قرمز و چند کوسن راه راه يا وسايل کوچک تزئيني به رنگ قرمز به منزلتان روح بدهيد.
منبع: تالاب 

خدمات و محصولات صنعتی
خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم

 

خدمات دکوراسیون