تغییر دکوراسیون آشپزخانه اجاره ای، 5 ایده کم هزینه!

آشپزخانه: تغيير دکوراسيون هميشه باعث سرازير شدن انرزي مثبت در گوشه و کنار فضاي زندگي ما مي شود، تغييرات هرچند جزيي و يا کلي مي تواند فضاي شما را از حالت رکود خارج کند. شايد شما هم جز آن دسته از افراد مستاجر هستيد و به راحتي نمي توانيد اقدام به تغييرات کلي در فضاي داخلي تان کنيد و تنها به تغييرات جزيي و شخصي بسنده مي کنيد. با اين حال بازهم فضاهايي هستند که به لحاظ ماهيتشان به نظر مي رسد که امکان تغييرات حتي جزئي نيز روي آن ها محيا نيست مانند آشپزخانه ها! تغيير دکوراسيون آشپزخانه ها براي مالکان معمولا پر هزينه و دردسر ساز خواهد بود و غالبا براي مستاجر ها غير ممکن است.
غيير دکوراسيون آشپزخانه:کابينت
کابينت ها بزرگترين و مهمترين عامل در دکوراسيون آشپزخانه ها تلقي مي شود و تغيير آن سبب تغيير اساسي در ظاهر کوراسيون شما مي شود . قطعا براي شمايي که مستاجر هستيد تغيير کابينت ها مقدور نمي باشد اما به سادگي مي توانيد با توجه به جنس کابينتتان با هماهنگي با مالک آن را رنگ بزنيد، رنگ کردن کابينت هاي چوبي يکي از بهترين ايده ها براي تغيير دکوراسيون آشپزخانه کم هزينه است اين رنگ مي تواند کمي روشن تر و يا تيره تر از رنگ اصلي کابينت ها باشد مطمئن باشيد همين تغيير نامحسوس هم مي تواند تغيير زيادي در آشپزخانه شما ايجاد نمايد.
حتي مي توانيد از استيکرها و برجسب هاي خاص براي تغيير ظاهر کابينت ها استفاده کنيد و ظاهر متفاوتي به فضاي آشپزخانه خود ببخشيد، اما توجه داشته باشيد براي نصب آن ها حتما از يک متخصص کمک بگيريد تا ظاهر يک دستي داشته باشد.
اگر امکان تغيير رنگ و ظاهر کابينت ها مقدور نبود به سادگي مي توانيد با تغيير ديوار بين کابينت خود ظاهر آشپزخانه ي خود را زير رو کنيد! تغييرات کوچک در دکوراسيون هر فضايي مي تواند جلوه ي منحصر به فردي به فضاي کلي آشپزخانه شما ببخشد کافي است کمي موشکافانه تر به تغيير دکوراسيون آشپزخانه خود فکر کنيم .
تغيير دکوراسيون آشپزخانه: اپن
اگر شما در طراحي دکوراسيون داخلي منزل اجاره اي خود دچار محدوديت هستيد و اجازه ي دخل و تصرف در ظاهر آشپزخانه ي خود را نداريد، صندلي اپن تان راتغيير دهيد! ساده ترين گزينه براي تغيير دکوراسيون چشمگير در فضاي آشپزخانه تغيير صندلي اپن است اين تغيير مي تواند به صورت کلي باشد و يا حتي کاملا جزيي صورت گيرد به طور مثال روکش صندلي اپن خود را تغيير دهيد و ظاهر دکوراسيونتان را متمايز کنيد. اضافه کردن يک جزيره کوچک و قابل جا به جايي نيز مي تواند تغيير دکوراسيون اساسي در آشپزخانه شما ايجاد کند، اين جزيره را مي توانيد به سادگي بسازيد و بعد ها در فضاهاي ديگر نيز از آن استفاده کنيد، کافي است ابعاد فضايي خود را در نظر بگيريد و در صورت تناسب سفارش ساخت يک جزيره منحصر به فرد را بدهيد و از داشتنش لذت ببريد.
تغيير دکوراسيون آشپزخانه: پرده
براي آشپزخانه هايي پنجره دار بهترين گزينه تغييرات مانور روي پنجره هاست، تعويض پرده ها مي تواند تا حد زيادي دکوراسيون آشپزخانه شما را تغيير دهد کافي است رنگ و طرح پارچه و يا حتي نوع پرده ي آشپزخانه تان را تغيير دهيد و تغيير دکوراسيون آشپزخانه کم هزينه داشته باشيد.
تغيير دکوراسيون آشپزخانه: شلف و دکوري ها
شلف ها و فضاي دکوري هاي آشپزخانه تان را تغيير دهيد اين راه حل مي تواند يک تغيير دکوراسيون جزيي براي فضاي آشپزخانه شما محسوب شود، با کمک جزييات به سادگي مي توانيد به يک تغيير دکوراسيون کلي دست پيدا کنيد.با اضافه کردن تزيينات دکوري خاص به شلف هاي خود شروع کنيد و به يک تغيير دکوراسيون آشپزخانه کم هزينه دست پيدا کنيد.
تغيير دکوراسيون آشپزخانه: گل و گياه
اگر حضور گل و گياه در فضاي آشپزخانه تان را فراموش کرده ايد، پس دست به کار شويد و براي کم هزينه ترين تغيير دکوراسيون  آشپزخانه تان چند گلدان بخريد! واقعا به همين سادگي مي توانيد زيبايي خاصي به فضاي آشپزخانه تان ببخشيد، توجه داشته باشيد که گلدان ها تاثير بسيار زيادي در زيبايي ظاهر آشپزخانه شما خواهد داشت پس با کمک آن ها سرزندگي را به فضاي آشپزخانه خود باز گردانيد.

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات دکوراسیون