تزئین اتاق کودک بايد چگونه باشد؟

تزئين اتاق کودک بايد مهيج و فانتزي باشد. اولين چيزي که بايد در طراحي دکوراسيون  اتاق کودکتان به آن توجه داشته باشيد، اين است که اين تزئينات بايد مطابق با سن و روحيه کودکانتان انجام گيرد. نبايد اتاق فرزند 3 ساله‌تان را مثل اتاق دختر 13 ساله‌تان تزئين کنيد. البته منظور اين نيست که بايد هر سال با بالا رفتن سن بچه‌ها تزئين اتاق آنها را به هم بزنيد، بلكه مي‌توانيد اتاق کودکان را با توجه به گروه سني آنها دکوربندي کنيد.
 
رنگ‌هاي متناسب براي اتاق کودک
ببينيد کودکتان به چه رنگي علاقه دارد. اگر هنوز سنش به حدي نرسيده که بتواند به خوبي صحبت کند، يک جعبه مداد رنگي در جلويش بگذاريد تا خود يکي از رنگ‌ها را که دوست دارد انتخاب کند. کودکان بزرگتر، خود مي‌توانند به شما بگويند که دوست دارند اتاقشان چه رنگي باشد. يادتان باشد که اولويت با علاقه خود بچه‌هاست.
سعي نکنيد مدل و رنگ دلخواه خودتان را به زور به بچه‌ها تحميل کنيد. شخصيت آنها از همين سنين شکل مي‌گيرد و اتاقشان مي‌تواند آينه خوبي براي نشان دادن شخصيت‌شان باشد. البته منظور طرح و رنگ‌هاي غيرمعقول آنها نيست.
بايد محدوديت تعيين کنيد اما باز آنها را در انتخابشان آزاد بگذاريد. اتاق کودکتان را با ابتکار تزئين کنيد. از تخيل و ابتکارتان استفاده کنيد و از کودکتان نيز براي رنگ کردن اتاق‌ها کمک بخواهيد. ديوارهاي اتاق مي‌تواند به طرز مبتکرانه‌اي با نقاشي‌هاي کودکتان تزئين شود.
مي‌توانيد از آلبوم‌ها و عکس‌هاي ويژه در مجلات و اينترنت در اين زمينه کمک بگيريد. دکوپاژ نيز براي خلق يک اتاق رويايي و خاص براي کودکتان کار جالبي است.مبلمان اتاق کودک با وجود طراحي‌هاي جالب و خاص براي مبلمان اتاق کودک موجود در بازار، کار شما کمي ساده‌تر شده است.
مي‌توانيد اتاق دخترتان را مثل اتاق پرنسس‌ها صورتي و رمانتيک تزئين کنيد. همچنانكه مي‌توانيد اتاق پسرتان را به شکل قهرمانان يا اتومبيل سواران طراحي کنيد؛ مثلاً تختخوابش به شکل ماشين مسابقه باشد و به جاي صندلي از يك توپ بزرگ اسفنجي استفاده كنيد. يا بسياري طرح‌هاي ديگر که مطابق با علاقه و روحيه کودکتان نيز باشد. دقت کنيد که بسياري از اثاثيه اتاق را خودتان نيز مي‌توانيد بسازيد. پس زياد در خرج نمي‌افتيد.

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم