با کمبود جا در آپارتمان های اجاره ای چه کنیم؟

مهاجرت، زندگي شهرنشيني و هزينه هاي سرسام آور خريد مسکن بسياري از ما را ناگزير به اجاره نشيني کرده است. اگر شما هم در يک آپارتمان کوچک اجاره اي زندگي مي کنيد و فضاي مناسب براي طبقه بندي و نظم دهي به لوازم و وسايل تان را نداريد، بهتر است با اين مطلب همراه باشيد تا با هم راه حل هاي هوشمندانه طبقه بندي و نظم دهي در دکوراسيون خانه هاي اجاره اي را مرور کنيم و با ترفندهاي آن بيشتر آشنا شويم با ما همراه باشيد.
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: ميزهاي کوچک
ميزهاي کوچک بهترين و کاربردي ترين عنصر براي  معماري داخلي مي باشد. با کمک اين ميزها به سادگي مي توانيد به لوازم و وسايل خود نظم و ترتيب ببخشيد. حتي مي توانيد براي اين منظور از ميزهاي کوچک و تاشو کمک بگيريد و در مواقع نياز آن ها را برپا کنيد و به لوازم و وسايل خود نظم ببخشيد.
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: ميزهاي صندوقه اي جلومبلي
از ميزهاي صندوقه اي به عنوان ميز جلو مبليتان استفاده نماييد، اين ميزها بهترين گزينه براي جاي دادن و ذخيره سازي مجلات، روزنامه ها و يا ظروف پذيرايي مي باشد.  
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: سبدهاي حصيري
سبدهاي حصيري بهترين گزينه براي طبقه بندي و نظم دهي به لوازم اتاق خواب شماست. اين سبدهاي کوچک بهترين گزينه براي طبقه بندي داخل کمد ديواري ها مي باشد و گزينه ي مقرون به صرفه اي براي نظم دهي به لوازم شما محسوب مي شود.
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: کشو تختخواب
تخت هاي کشو دار بهترين گزينه براي دکوراسيون خانه هاي اجاره اي کوچک محسوب مي شود. اين تخت ها فضاي بسيار مناسبي براي طبقه بندي و نظم دهي البسه و يا ساير لوازم مثل لوازم تحرير بچه ها کتاب ها و... برايتان به وجود مي آورد.
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: ميزهاي پاتختي
ميزهاي پاتختي يکي از مهمترين لوازم هر اتاق خوابي محسوب مي شود که مي تواند به لوازم و وسايل شما نظم و ترتيب ببخشد پس به دليل کوچک بودن خانه هاي اجاره اي خود اين عنصر مهم و کاربرد را از دکوراسيون خانه ي اجاره اي خود حذف نکنيد.
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: ميز کنسول ها
ميز کنسول ها نيز عنصر کاربردي بسيار مناسبي براي طبقه بندي و نظم دهي دکوراسيون خانه اجاره اي شما محسوب مي شود مي توانيد آن را تبديل به يک قفسه يا جا کتابي در اتاق نشيمن تان کنيد و حتي از آن براي جداسازي دو فضاي نشيمن و غذا خوريتان استفاده نماييد.
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: کمد و دراور
هيچ کس از تاثير کمد و دراور در دکوراسيون خانه هاي کوچک اجاره اي غافل نيست.اين کمد و دراورها را مي توانيد در تمام بخش هاي دکوراسيون داخلي تان قرار دهيد و به لوازم و وسايل مختلف خود را با کمک آن ها نظم ببخشيد.  
دکوراسيون خانه هاي اجاره اي: ميزهاي کوچک اتاق کودک
در طراحي دکوراسيون خانه هاي اجاره اي همه ي اعضا و لوازم و وسايلشان را در نظر بگيريد به طور مثال فضايي را براي طبقه بندي و نظم دهي لوازم و اسباب بازي هاي بچه ها در نظر بگيريد با ابن کار به سادگي مي توانيد به لوازم کودکان خود نظم ببخشيد و ظاهر مرتب تري به دکوراسيون خود ببخشيد.

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم